blog
Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o aktualnych przedsięwzięciach społeczno - politycznych Wojciecha Nitwinko dopisz sie do subskrypcji:
Ankieta
Na którą z partii oddasz swój wgłos w wyborach parlamentarnych w 2015 r. ?
KORWIN
Kukiz 15
Nowoczesna.pl
Platformę Obywatelską
Polskie Stronnictwo Ludowe
Prawo i Sprawiedliwość
Razem
Zjednoczoną Lewicę
Loga
Lokalny internetowy serwis informacyjny - FaktySosnowiec.plFederacja Młodych Socjaldemokratów w Sosnowcusosnowiecki portal informacyjnyKazimierz Górski - Prezydent Miasta Sosnowca
Aktualności
triangleInformacja o dyzurach
Szanowni Państwo skontaktować się ze mną można w ramach pełnionych przeze mnie dyżurów.
triangleStrefa Aktywności Rodzinnej na Pogoni - głosujemy !
Budżet Obywatelski w Sosnowcu:
W obszarze obejmującym naszą dzielnicę zgłoszono 32 projekty. Wiecie już który poprzecie ? Ja zachęcam do głosowania na STREFĘ AKTYWNOŚCI RODZINNEJ, która może powstać na skwerze osiedlowym położonym między blokami u zbiegu ulic Małobądzkiej, Gospodarczej i Staropogońskiej.
zdjecie
triangleChodnik na ul. Zamenhofa będzie wyremontowany
obrazek
Budowa boiska przy Gimnazjum nr 13 - o której informowałem kilka dni temu – to nie jedyna dobra wiadomość dla mieszkańców tej części naszej dzielnicy. Przy okazji realizacji tej inwestycji dodatkowo wyremontowany zostanie chodnik przy ul. Zamenhofa na odcinku od szkoły do skrzyżowania z ul. Litewską. Ponadto naprawiony zostanie parking przy wskazanym chodniku.
triangleKolejny artykuł naukowy
obrazekZapraszam do przeczytania mojego artykułu "Od większosci do mniejszosci. Funkcjonowanie gabinetu Leszka Millera w latach 2003 – 2004" który jest częścią najnowszej publikacji Uniwersytetu Śląskiego "Rządy mniejszościowe w wybranych państwach świata. Studium prawno-politologiczne" pod red. dr. Roberta Radka
triangleWspólnie pożegnaliśmy lato
obrazekJuż po raz czwarty odbył się piknik rodzinny „Pożegnanie Lata”. Imprezę wymyślił i co roku organizuje sosnowiecki radny Wojciech Nitwinko. Wzorem lat minionych, na terenie ogrodu jordanowskiego przy ulicy Hallera, bawiło się kilkuset sosnowiczan w różnym wieku. Bliźniacza impreza odbyła się także w parku w Milowicach.
triangleZapraszam do wspólnej zabawy !
zdjecie
triangleRemont boiska przy Gimnazjum nr 13 - to już pewne
obrazekNa sierpniowej sesji Rady Miejskiej w Sosnowcu radni przegłosowali zmiany tegorocznego budżetu Sosnowca, które przewidują wprowadzenie środków finansowych na rozpoczęcie remontu boiska przy Gimnazjum nr 13, o którą to inwestycję zabiegam od 2012 r.
triangleKontynuacja remontu alejek w parku w Milowicach
obrazekDo końca września obietnica złożona przeze mnie i Prezydenta Kazimierza Górskiego zostanie zrealizowana - żwirowa alejka w parku w Milowicach będzie wyasfaltowana. W przyszłym roku będziemy kontynuować remont pozostałych alejek.
triangleSkwer przy pasażu handlowym przy ul. Gospodarczej uporządkowany
obrazekWniosek mieszkańców ul. Gospodarczej zrealizowany ! Skwer przy pasaźu handlowym juź uporządkowany. Zamontowano słupki uniemoźliwiające parkowanie na zieleńcu samochodów i posiano nowy trawnik.
triangleNowy parking przy ul. Hallera już gotowy
obrazekObiecane Wykonane ! Kolejna obietnica zrealizowana. Nowe miejsca parkingowe na ul. Hallera już wyznaczone, a ruch uporządkowany. Od tej pory parkować i poruszać się po tej ulicy będzie znacznie wygodniej. Dodatkowo Miejski Zakład Usług Komunalnych załatał dziury na ul. Hallera oraz usunął trzy zapadliska powstałe w jezdni.
triangleW Parku Dietla powstanie plenerowa siłownia
obrazekPlenerowa siłownia, o której zamontowanie w Parku Dietla przy ul. Żeromskiego zabiegam od 2012 r., powstanie do końca wakacji br. Na czerwcowej Sesji Rady Miejskiej w Sosnowcu radni pozytywnie zaopiniowali zmiany tegorocznego budżetu Sosnowca, które obejmują umieszczenie tego zadania w planie wydatków miasta w 2014 r.

Code & Design by cyplinski.net
Copyright 2008 Wojciech Nitwinko - nitwinko.pl