blog
Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o aktualnych przedsięwzięciach społeczno - politycznych Wojciecha Nitwinko dopisz sie do subskrypcji:
Ankieta
Na którą z partii oddasz swój wgłos w wyborach parlamentarnych w 2015 r. ?
KORWIN
Kukiz 15
Nowoczesna.pl
Platformę Obywatelską
Polskie Stronnictwo Ludowe
Prawo i Sprawiedliwość
Razem
Zjednoczoną Lewicę
Loga
Lokalny internetowy serwis informacyjny - FaktySosnowiec.plFederacja Młodych Socjaldemokratów w Sosnowcusosnowiecki portal informacyjnyKazimierz Górski - Prezydent Miasta Sosnowca
Aktualności
triangleRemont boiska przy Gimnazjum nr 13 będzie dokończony w 2015 r.
obrazekZ ogromną satysfakcją informuję, iż w tegorocznym budżecie Sosnowca znajdą się środki w wysokości 195 tys. zł na dokończenie boiska przy Gimnazjum nr 13. Środki te przeznaczone zostaną na realizację drugiego i ostatniego etapu prac polegającego na montażu sztucznej nawierzchni boiska. Tym samym szczęśliwie zakończy się kilkuletni bój dyrekcji i uczniów o realizację tego zadania, który miałem zaszczyt wspierać.


Ciesząc się z tego faktu, zaznaczyć należy, że krytykowany przez wiele osób sposób realizacji inwestycji, w której to Miejski Zakład Usług Komunalnych, realizował część prac okazał się trafiony. Pozwolił on na zaoszczędzenie sporych środków finansowych. W efekcie końcowym okazało się bowiem, że boisko przy największym gimnazjum na Pogoni powstanie za ok 550 tys. zł podczas gdy w przypadku innych szkół podobne obiekty budowane w całości przez firmy zewnętrzne kosztowały nawet kilkaset tysięcy więcej.
triangleKomentarze
Brak komentarzy
triangleDodaj komentarz
Tytuł
Treść
Podpis
1 plus 10

Code & Design by cyplinski.net
Copyright 2008 Wojciech Nitwinko - nitwinko.pl